ŠOLA V NARAVI

RAZRED LOKACIJA NAMEN VODJA TERMIN
3. CŠOD Škorpijon Naravoslovna  Alenka Brumen maj 2016
5. Ankaran Plavalna  Metka Gumilar junij 2016
6. Rogla Zimska  Tomaž Klajdarič februar 2016

 

PLAVALNI TEČAJI

RAZRED LOKACIJA NAMEN VODJA TERMIN
1. Terme Ptuj Prilagajanje na vodo februar 2016
2. Terme Ptuj Prilagajanje na vodo februar 2016
3. Terme Ptuj Plavalni tečaj januar 2016
6. Terme Ptuj Testiranje plavanja december 2015

 

FAKULTATIVNI POUK

PREDMET RAZRED POUČUJE
Nemški jezik 1. Deborah Krtalić
Nemški jezik 2. Deborah Krtalić
Nemški jezik 3. Maja Kovač
Nemški jezik 6. Deborah Krtalić
Nemški jezik 1., 2., 3. Lovrenc Tomaž Klajdarič
Računalništvo 1. Mojca Valenti
Računalništvo 2. Mojca Valenti
Računalništvo 3. Mojca Valenti
Računalništvo 6. Nataša Brodnjak / Mateja Kamenšek
Računalništvo 1., 2., 3. – Lovrenc Mojca Valenti

 

INTERESNE DEJAVNOSTI

INTERESNA DEJAVNOST
MENTOR(ICA) VKLJUČENI UČENCI
ŠT. UR
TEDENSKO/LETNO
KIDRIČEVO
Likovni krožek I. Aleksandra Vidovič 1. do 5. razred 1/35
Likovni krožek II. Aleksandra Vidovič 6. do 9. razred 1/35
Vesela šola I. Jasna Medved 4. do 6. razred 1/35
Vesela šola II. Lidija Horvat 7. do 9. razred 1/35
Modelarsko – konstruktorski krožek Andrej Kodela 6. do 9. razred 1/35
Kaj veš o prometu Andrej Kodela 6. do 9. razred 1/35
Odbojka Sonja Liber 5. do 9. razred 1/35
Planinstvo Polona Fajt 1. do 9. razred 1/35
Varno v prometu Metka Gumilar 5. razred 1/35
Kemijske delavnice Valerija Krivec 8. do 9. razred 1/35
Otroški pevski zbor Liljana Krošl 1. do 5. razred 2/70
Mladinski pevski zbor Liljana Krošl 6. do 9. razred 4/140
Glasbene urice Liljana Krošl
Tuji jezik nemščina Deborah Krtalić, Maja Kovač 1. do 3. razred 1/35
Računalništvo Mateja Kamenšek, Nataša Brodnjak, Mojca Valenti 1. do 6. razred
Skupnost učencev Jana Jerenec 1. do 9. razred 1/35
Literarni krožek Sonja Lenarčič 5. do 9. razred 1/35
Mladi zeliščar Ankica Pikula, Milena Lutarič 6. do 7. razred 1/35
Športno streljanje Gregor Kmetec 4. do 9. razred 2/70
Mladi gasilec Mitja Jančec 2. do 5. razred 1/35
Plačljive interesne dejavnosti
Aikido Aikido klub Ptuj 1. do 9. razred 2/70
Košarka KK Haloze 1. do 5. razred 1/70
Gimnastika Gimnastično društvo Maribor 1. do 3. razred 2/70
Golf Gita Golf 1. do 9. razred 1/35
Tenis Teniški klub Galtena 1. do 9. razred 2/70
Cheerleading – navijačice  Cheerleading Borci Maribor 1. do 9. razred 1/35
Ples Plesni center Mambo 1. do 6. razred 1/35
LOVRENC
Otroški pevski zbor Liljana Krošl 2. do 5. razred 2/70
Skupnost učencev Jana Jerenec 1. do 5. razred 1/35
Planinstvo Alenka Brumen 1. do 9. razred 1/35
Šolski vrt Andreja Emeršič 6. do 9. razred 1/35
Ročna dela Andreja Emeršič 1. do 5. razred 1/35
Tuji jezik nemščina Tomaž Klajdarič 1. do 5. razred 1/35
Računalništvo Mojca Valenti 1. do 3. razred
Plačljive interesne dejavnosti
Košarka KK Haloze 1. do 5. razred 1/70