LETNI KONCERT PEVCEV

V torek, 16. 6. 2015, so pevci OŠ Kidričevo in podružnice Lovrenc pod mentorstvom učiteljice in zborovodkinje Liljane Krošl ponovno pripravili letni koncert ter dokazali, da so se pevske vaje obrestovale. Letošnja novost na odru je bil CICI ZBOR, v katerem prepevajo učenci 1. razreda. Zapeli so štiri otroške pesmice, občinstvo pa jih je nagradilo z bučnim aplavzom. V nadaljevanju sta se predstavila otroški in mladinski pevski zbor, svoje znanje v igranju na glasbila pa so pokazali tudi učenci izbirnih predmetov ansambelska igra in glasbena dela. Na šoli je kar nekaj učencev nadarjenih na glasbenem področju. Luka Gašparič je zaigral na klavir, Simon Žnider pa na harmoniko. Na koncu so se vsi pevci še enkrat zbrali na odru in se poslovili s šolsko himno Počitnice.

Jasna Medved