MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V NOGOMETU ZA MLAJŠE UČENCE – POLFINALE

V četrtek, 5. 5. 2016, je v OŠ Cirkulane potekalo medobčinsko tekmovanje v nogometu – polfinale. Kljub dobri igri je ekipa izpadla zaradi gol razlike.

Ekipa:
Žan Vidovič
Tibor Knaus
Aljaž Verlak
Anej Ferčec
Luka Solatnik
Gaj Bergant
Vid Kovačič.

PODROČNO TEKMOVANJE V NOGOMETU ZA STAREJŠE UČENCE

V torek, 19. 1. 2016, je ekipa naše šole  tekmovala na področnem tekmovanju v nogometu, ki je potekalo v OŠ Ljudski vrt v Ptuju.

Učenci so osvojili 5. mesto in tako izpadli iz nadaljnjega tekmovanja.

Ekipa:
Žan Leljak
Blaž Vidovič
Žiga Emeršič
Niko Vuletič Majcen
Aljaž Džankič
Domen Zajšek
Rene Čuš
Klemen Car

Rezultati_PT_NOG_st_ucenci_2016 (pdf)

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V NOGOMETU – FINALE

V torek, 8. 12. 2015, je v OŠ Kidričevo potekalo finale medobčinskega tekmovanja v nogometu za starejše učence.

Ekipa naše šole je osvojila 2. mesto in se s tem mestom uvrstila na področno tekmovanje.

Hvala vsem, ki ste z navijanjem bodrili našo ekipo.

Ekipa učencev: Žan Leljak, Niko V. Majcen, Blaž Vidovič, Žiga Emeršič, Aljaž Džankič, Rene Čuš, Klemen Car, Domen Zajše

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V NOGOMETU – POLFINALE

V četrtek, 26. 11. 2015, se je ekipa naše šole udeležila polfinala medobčinskega tekmovanja v nogometu v OŠ Markovcih.

Učenci so igrali odlično in so se uvrstili v finale.

Ekipa: Žan Leljak, Niko V. Majcen, Blaž Vidovič, Žiga Emeršič, Aljaž Džankič, Klemen Car, Rene Čuš, Tibor Knaus, Domen Zajšek.

MEDOBČINSKO TEKMOVANJE V NOGOMETU ZA STAREJŠE UČENCE

V torek, 10. 11. 2015, smo se udeležili medobčinskega tekmovanja v nogometu za starejše učence v OŠ Podlehnik. V predtekmovanju so se učenci odlično odrezali in se uvrstili v nadaljnje tekmovanje.