ŠOLSKI KROS

V petek, 26. 9. 2014, smo na travnatih površina NK Aluminij izvedli športni dan. Med seboj so se pomerili učenci matične in podružnične šole. Učenci prvih razredov so tekli na 400 metrov, učenci drugega, tetjega in četrtega razreda na 600 metrov, učenci od petega do devetega razreda pa na 1000 metrov. Letošnja novost je bil tek trojk, in sicer v dveh kategorijah: šesti in sedmi razredi skupaj ter osmi in deveti. Hkrati so učenci tekmovali za najboljši rezultat v teku na 1000 metrov. Pri dečkih je najboljši rezultat dosegel Patrik Sitar iz 9. b, pri deklicah pa Sara Planinšek iz 7. a, ki je najboljši rezultat dosegla že tretje leto zapored. Pred tekom smo igrali različne igre z žogo in se pri tem zelo zabavali, med tekmovanjem pa smo športno navijali za vse tekmovalce.

Aljaž Grmič (7. b), Larisa Lampret (7. a)
Šolsko novinarstvo

(fotoutrinki)