(fotoutrinki lutkovne predstave)

Spoštovani starši, dragi otroci!

Vabljeni na humanitarno otroško lutkovno predstavo ČURA MURA GRE V AFRIKO, ki bo dne 15. 2. 2018  ob 18.00 v večnamenskem prostoru šole. Predstava je primerna za predšolske otroke in otroke od 1.-5. razreda osnovne šole.

Predstavo bodo izvedli člani Društva za boljši svet s katerim že vrsto let uspešno sodelujemo. V lanskem šolskem letu smo skupaj z društvom posneli video spot KAR BOLI SVET, BOLI TUDI MENE! in se vključili v petletni mednarodni projekt STOP NASILJU!

Učenci naše šole so tudi botri trem učencem v Keniji, kar pomeni, da so jim s svojimi prispevki omogočili enoletno šolanje. V letu 2016 nas je obiskala ga. Annah Caroline Annam, ravnateljica ene izmed kenijskih ruralnih osnovnih šol. Več o delovanju društva in veliko foto utrinkov z  odprav najdete na spletni strani društva http://www.forbetterworld.si/.

Izbor foto utrinkov pa si lahko ogledate od torka naprej tudi v avli šole.

Zbrani prostovoljni prispevki bodo namenjeni humanitarni odpravi v Kenijo dne 22. 2. 2018 na kateri bo naša šola sodelovala s svojim članom odprave.

»Človekovo resnično bogastvo je v dobrih delih, ki jih naredi za svet.«

(Mohamed)

Vljudno vabljeni!