OBVESTILO

Spoštovani starši in učenci!

Z novim šolskim letom se pričenjajo nove šolske obveznosti, novi cilji, nove priložnosti in ponovno zbiranje odpadnega papirja. Lansko zbiralno akcijo smo zaključili več kot uspešno in še enkrat izrekam zahvalo vsem, ki ste prispevali svoj delež k skupnemu cilju. Hvala!

Torej, zabojnik  že čaka na nov zalogaj. Zbiralna akcija bo kot lani tudi letos potekala vsak četrtek od 7.00 do 8.00 ure. Z zbiranjem bomo prenehali za nekaj časa v hladnih zimskih mesecih, o čemer boste pravočasno obveščeni.

Pri zbiranju papirja bodo sodelovali tudi učenci prostovoljci in učiteljice, zato prosim, da pri pakiranju papirja pomislite na težo zavitka, katera naj ne presega 10kg. Seveda pa je dobrodošla tudi vaša pomoč.

»PUSTIMO DOBREMU, NAJ TRAJA! »

Do četrtka vas lepo pozdravljam in želim vse dobro,

Ankica Pikula

TRENUTNI REZULTATI