Drage učenke in učenci ter spoštovani starši!

Poletne počitnice se iztekajo in v  ponedeljek2. septembra 2024 se znova vsi skupaj srečamo v šoli. Da bo prvi šolski dan čimbolj prijeten in varen, vam posredujemo nekaj osnovnih informacij.

Učenci 1. razreda: 11.30–13.00

Srečanje bo potekalo v večnamenskem prostoru OŠ Kidričevo. Po uvodnem delu učenci in starši skupaj z učiteljicami nadaljujejo z dejavnostmi v matičnih učilnicah . Vabila so bila poslana vsem bodočim prvošolcem na dom.

Učenci od 2.– 9. razreda: 8.20–11.00

Uvodno srečanje bo potekalo na šolskem dvorišču kot običajno. Nato učenci nadaljujejo z dejavnostmi v matičnih učilnicah skupaj s svojimi razredniki.

Prvi šolski dan potrebujete s seboj le šolske copate in beležko. Za učence bo organizirana malica. Enako velja tudi za podružnično šolo Lovrenc na Dravskem polju.

VOZNI RED ŠOLSKIH PREVOZOV (velja le 2. 9. 2024):

Šolski avtobus bo peljal skozi vse vasi s pričetkom vožnje ob 7.30 in v vrstnem redu: Kungota, Njiverce, Apače, Lovrenc, Župečja vas, Pleterje, Strnišče.

Urnik prevozov po 2. 9. 2024 ostane nespremenjen – enak kot v preteklem šolskem letu.

Veselimo se ponovnega srečanja!
Učitelji in ravnateljica OŠ Kidričevo