Prvi šolski dan

Drage učenke in učenci ter spoštovani starši!

Poletne počitnice se iztekajo, zato se bomo v petek, 1. septembra 2023 znova srečali v šoli. Za prvi šolski dan vam posredujemo nekaj osnovnih obvestil in informacij.

Pričetek pouka bo za:

• Učence od 2.– 9. razreda: 8.20 – 11.00

Uvodno srečanje bo potekalo na šolskem dvorišču, v primeru dežja pa v večnamenskem prostoru. Nato učenci nadaljujejo z dejavnostmi v svojih matičnih učilnicah skupaj s svojimi razredniki.

• Učenci 1. razreda10.00 – 11.30

Srečanje bo potekalo v večnamenskem prostoru matične šole. Nadaljnje  dejavnosti bodo potekale v matičnih učilnicah z učiteljicami.

• Prvi šolski dan potrebujete s seboj šolske copate in beležko.
  • Za vse učence bo organizirana tudi malica.

Delo v oddelkih PODALJŠANEGA BIVANJA BO POTEKALO nemoteno – po potrebi.

Prvi šolski dan je vozni red šolskega avtobusa naslednji:

Zjutraj 7. 30 vse vasi po zaporedju Kungota, Njiverce, Apače, Lovrenc, Župečja vas, Pleterje, Strnišče.

Dopoldan11.30 v vse vasi po zaporedju Kungota, Njiverce, Apače, Lovrenc, Župečja vas, Pleterje, Strnišče.

Popoldan15.00 v vse vasi po zaporedju Kungota, Njiverce, Apače, Lovrenc, Župečja vas, Pleterje, Strnišče.

Naprošamo vas, da učenci pridejo v šolo predvsem peš ali s kolesom, če je to mogoče.

Veselimo se srečanja z vami!

Alenka Kutnjak, ravnateljica